پرسش و پاسخ های متداول

[av_section min_height=” min_height_px=’500px’ padding=’no-padding’ shadow=’no-border-styling’ bottom_border=’no-border-styling’ bottom_border_diagonal_color=’#333333′ bottom_border_diagonal_direction=” bottom_border_style=” id=” color=’main_color’ custom_bg=’#f7f7f7′ src=” attachment=” attachment_size=” attach=’scroll’ position=’top left’ repeat=’no-repeat’ video=” video_ratio=’16:9′ overlay_opacity=’0.5′ overlay_color=” overlay_pattern=” overlay_custom_pattern=” av_element_hidden_in_editor=’0′]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=’av-align-top’ space=’no_margin’ margin=’0px’ margin_sync=’true’ padding=’0px’ padding_sync=’true’ border=” border_color=” radius=’0px’ radius_sync=’true’ background_color=” src=” attachment=” attachment_size=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” mobile_display=”]

[av_textblock size=” font_color=” color=” admin_preview_bg=”]

پرسش و پاسخ های متداول

[/av_textblock]

[av_tab_container position=’sidebar_tab sidebar_tab_right’ boxed=’border_tabs’ initial=’1′]
[av_tab title=’عضویت و ثبت نام در آکادمی’ icon_select=’yes’ icon=’ue80c’ font=’entypo-fontello’]

شرایط ثبت نام در کلاس ها چیست؟

محدودیتی برای ثبت نام کنندگان وجود ندارد و تمام علاقمندان میتوانند در این کلاسها ثبت نام کنند.

نحوه عضویت در سایت به چه صورت میباشد؟

جهت استفاده از تمامی امکانات آکادمی فراگستر لازم است ابتدا در این سایت یک حساب کاربری برای خود ایجاد کنید. جهت ایجاد حساب کاربری به این لینک مراجعه نمایید.

پس از تکمیل فرم عضویت، یک ایمیل “تکمیل فرآیند ثبت نام” برایتان ارسال خواهد شد که باید آن را تایید کنید تا حساب کاربری شما در سایت آکادمی فعال شود. پس از فعالسازی اکانت خود، میتوانید با ایمیل و رمز عبوری که در هنگام ثبت نام وارد کرده اید، در سایت لاگین کرده و از امکانات آن استفاده نمایید. (مشاهده ویدئوی آموزشی ثبت نام در آکادمی فراگستر)

در سایت ثبت نام کرده ام، اما ایمیل فعالسازی ارسال نشده است.

پس از ثبت نام در سایت جهت فعالسازی حساب کاربری، یک ایمیل“تکمیل فرآیند ثبت نام” برایتان ارسال خواهد شد (هر دو پوشه inbox و spam را چک نمایید). پس از تایید ایمیل، حساب کاربری شما در سایت آکادمی فراگستر فعال خواهد شد.

لازم به ذکر است که از زمان تکمیل فرم ثبت نام در سایت، به مدت ۴۸ ساعت فرصت تایید ایمیل “تکمیل فرآیند ثبت نام” را دارید و چنانچه در این بازه ایمیل را تایید نکنید لازم است مجدد در سایت ثبت نام نمایید.

آیا کلاس های آکادمی فراگستر شامل هزینه میباشد؟

دوره های الکترونیکی به صورت رایگان برگزار میشوند و دوره های حضوری و یا سازمانی شامل هزینه میباشند.

[/av_tab]
[av_tab title=’دوره های الکترونیکی و حضوری آکادمی’ icon_select=’yes’ icon=’ue84d’ font=’entypo-fontello’]

دوره های حضوری آکادمی به چه صورت میباشند؟

 دوره‌های آموزشی حضوری به دو صورت سازمانی و فردی (آزاد) برگزار می‌شود.

دوره‌های آموزشی حضوری سازمانی ویژه شرکتها و سازمانهای علاقمند با هدف نهادینه‌سازی تفکر فرآیندی در بین مدیران و کارشناسان­ سازمانها و توجیه آنها برای تصمیم‌گیـری بهتر در حوزه شناخت و انتخاب نرم افزارهای BPMS است. این دوره‌ها به درخواست نماینده سازمان و در محل شرکت / سازمان متقاضی برگزار می شود. این دسته از افراد می‌توانند از طریق این فرم درخواست خود را ارسال نمایند، پس از ارسال بلافاصله جهت برگزاری دوره با آنها تماس گرفته خواهد شد.

دوره‌های آموزشی حضوری بصورت فردی و یا آزاد، به این صورت است که علاقمندان می‌توانند ابتدا از طریق این فرم، پیش ثبت نام اولیه را انجام دهند، در صورت رسیدن افراد به حد نصاب نفرات، کلاسهای مربوطه تشکیل و برای ثبت نام نهایی از طریق ایمیل و پیامک با این افراد تماس گرفته خواهد شد.

آیا امکان برگزاری دوره های مدیریت فرآیند برای سازمانمان بصورت گروهی وجود دارد؟

بله، ما این امکان را  فراهم کردیم که در صورت تمایل سازمانها و شرکت ها به برگزاری دوره های مدیریت فرآیندها، این دوره ها رادر محل آن سازمان یا شرکت برگزار کنیم. کاربران هم میتوانند از طریق فرم موجود در این لینک درخواست خود را ثبت نمایند تا کارشناسان آکادمی فراگستر در اولین فرصت جهت برگزاری دوره ها با آنها تماس بگیرند.

در کلاس های آکادمی فراگستر، چه موضوعاتی آموزش داده میشود؟

در حال حاضر کلاسها در دو حوزه اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندهای کسب و کار برگزار میشوند. (مشاهده تمامی دوره های آکادمی)

تفاوت کلاس آنلاین و کلاس آفلاین در آکادمی فراگستر چیست؟

کلاس آفلاین بصورت خودآموز و ۲۴ ساعته میباشد، به این صورت که به مدت یک هفته کلاس در هر ساعتی از شبانه روز در دسترس میباشد و فراگیر میتواند در این بازه زمانی به کلاس مراجعه کرده و از محتوای آن استفاده نمایند.

کلاس آنلاین در یک روز و ساعت مشخص برگزار میشود و مدرس بصورت آنلاین در کلاس حضور دارد و تدریس میکند. فراگیران با استاد تعامل مستقیم داشته و میتوانند تمامی سوالات خود را مطرح نمایند.

ظرفیت کلاس ها چند نفره است؟

ظرفیت کلاسهای آنلاین به طور میانگین ۲۰۰ نفر میباشد که با توجه با استقبال کاربران مکان افزایش ظرفیت هم وجود دارد. در کلاسهای حضوری هم با توجه به ماهیت و نوع کلاس، ظرفیت کلاسها متغیر میباشد.

پیشنیازهای حضور در کلاسهای آنلاین چیست؟

برای شرکت در کلاسهای آموزشی آنلاین و یا وبینارهای آکادمی فراگستر، مهیا نمودن برخی موارد برای استفاده بهینه از کلاس، بر روی رایانه مورد استفاده ضروری میباشد که از طریق این لینک میتوانید این پیشنیازها را بر روی سیستم خود بررسی نمایید.

[/av_tab]
[av_tab title=’سوابق آموزشی و دریافت گواهینامه’ icon_select=’yes’ icon=’ue82d’ font=’entypo-fontello’]

آیا در پایان دوره گواهینامه آموزشی صادر میشود؟

بله. شما با شرکت در کلاسهای آکادمی فراگستر، پس از پایان کلاس میتوانید در کمتر از ۲۴ ساعت گواهینامه آموزشی شرکت در دوره را دریافت کنید.

آیا گواهینامه های آکادمی شامل هزینه میباشند؟

خیر، تمامی گواهینامه های صادر شده از طریق آکادمی فراگستر رایگان میباشند.

نحوه دریافت گواهینامه اموزشی دوره های آکادمی به چه صورت میباشد؟

جهت دریافت گواهینامه آموزشی دوره هایی که در آنها شرکت کرده اید، میتوانید به صفحه “سابقه آموزشی و دریافت گواهینامه” در سایت آکادمی مراجعه نمایید و گواهینامه مربوط به هر دوره را دریافت نمایید. لازم به ذکر است این گواهینامه ها به صورت دجیتالی میباشند و در صورت تمایل میتوانید از آنها نسخه چای هم تهیه نمایید.

[/av_tab]
[av_tab title=’اخبار آکادمی’ icon_select=’yes’ icon=’ue83d’ font=’entypo-fontello’]

نحوه اطلاع از زمان و محل برگزاری دوره های آکادمی فراگستر به چه صورت میباشد؟

در دوره هایی که در آکادمی فراگستر برگزار میشوند پیش از شروع کلاسها از طریق ارسال ایمیل، اس ام اس، تماس تلفنی و همچنین شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی های مربوط به هر دوره انجام میشود.

از چه طریقی میتوانم در جریان اخبار آکادمی قرار بگیرم؟

در صورتی که عضو آکادمی فراگستر باشید به محض شروع دوره آموزشی جدید از طریق ایمیل و پیامک به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین اگر عضو دائم کانال تلگرام آکادمی فراگستر، باشید میتوانید از تمامی اخبار آکادمی به طور لحظه ای مطلع شوید.

[/av_tab]
[/av_tab_container]

[av_codeblock wrapper_element=’style’ wrapper_element_attributes=”]
.tab{
color: black !important;
font-size: 14px !important;
font-weight: bold;

}
div#av_section_1{
margin-top: -15px;
}

.sidebar_tab .tab_icon{
font-size: 20px;
}

h4{
margin-bottom: 3%;
font-size: 16px;
margin-top: 1%;
padding-top: 1%;
border-top: 1px solid #bababa;
}
[/av_codeblock]

[/av_one_full][/av_section]

اسکرول به بالا