دوره های جامع مدیریت فرایندها در شهریور و مهر ۹۸

مسئول برگزاری دوره های آموزشی آکادمی در گفتگو با روابط عمومی فراگستر، از شروع برگزاری دوره های جدید آموزشی حضوری (تئوری و کارگاهی) با تخفیف های ویژه ثبت نام در شهریور و مهرماه ۹۸ خبر داد.

این دوره ها شامل ۴ دوره “مدیریت فرایندها، تحلیل و استخراج فرآیندها، مدلسازی فرآیندها با استاندارد BPMN2.0، پیاده‌سازی فرآیندها با نرم افزار پروسس میکر می‌شود که در شهریور و مهر ۹۸ پذیرای علاقمندان به فعالیت در حوزه مدیریت آیندهای کسب و می باشد.

شروع دوره ها از روز چهارشنبه ۶ شهریور می باشد که جزئیات هر دوره در صفحات مربوطه اعلام شده است.

همچنین ایشان با اعلام این خبر و با بیان تبریک به مناسبت فرارسیدن اعیاد قربان و غدیر به مسلمانان و شیعیان جهان، تصریح کرد: به جهت افزایش توانایی مالی برای ثبت نام فراگیران در هر یک از دوره های آموزشی ارائه شده، در بازه زمانی عید قربان تا عید غدیر ( از ۲۰ الی ۳۰ مرداد۹۸)، از ۱۳۰هزار تا ۸۰۰ هزار تومان تخفیف ثبت نام در نظر گرفته شده است.

[av_font_icon icon=’ue888′ font=’entypo-fontello’ style=” caption=” link=” linktarget=” size=’20px’ position=’right’ animation=” color=’#f76200′ av_uid=’av-p9vm2l’ custom_class=” admin_preview_bg=”][/av_font_icon] لازم به ذکر است در این بازه زمانی تخفیفها در هزینه دوره ها لحاظ شده و نیازی به استفاده از کد تخفیف نمی باشد.

[av_promobox button=’yes’ label=’ورود به جشنواره عید تا عید’ link=’page,52524′ link_target=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ size=’large’ label_display=” icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ box_color=’custom’ box_custom_font=’#0a0a0a’ box_custom_bg=’#eaeaea’ box_custom_border=’#f76200′ av_uid=’av-iw96e3′ custom_class=” admin_preview_bg=”]

۸۰۰ هزار تومان تخفیف ثبت نام همزمان در ۴ دوره  BPMS+BPMN+BPA+BPM

برای اطلاع از تخفیف دوره ها و اطلاعات بیشتر با شماره ۴۲۶۲۳-۰۲۱(داخلی ۴) تماس بگیرید.

[/av_promobox]

شرکت در دوره جامع مدیریت فرایندها چه دستاوری برای فراگیران به همراه دارد؟

فراگیران با شرکت همزمان در این ۴ دوره آموزشی از صفر تا صد مدیریت فرایندها را فراگرفته و دستاوردهای زیر را کسب خواهند کرد:

  • مراحل دانشی مدیریت فرایند را از کجا شروع کنید و برای حرفه‌ای شدن چه گام‌هایی بردارید؟
  • یک پروژه فرآیندمحور چگونه شروع می‌شود و چه مراحل اجرایی دارد؟
  • ریسک های پروژه‌های فرآیندمحور را چگونه می‌توانید شناسایی کنید؟
  • چگونه می‌توانید پروژه‌های فرایندمحور را با حداقل هزینه ممکن انجام دهید؟
  • کدام نرم افزار BPMS برای سازمان های ایرانی درهریک از ابعاد کوچک،متوسط،بزرگ مناسب تر است؟
  • چگونه می‌توانید یک مختصص حرفه‌ای در حوزه مدیریت فرایندها شوید؟
  • راه ورود به بازارکار و استخدام در شرکت‌های درگیر پروژه‌های فرآیند محور به چه صورت است؟
  • ….

در پایان گفتگو، ایشان ضمن اشاره به ظرفیت بسیار محدود دوره‌های حضوری ارائه شده  تاکید کرد علاقمندان برای بهره مندی از تخفیف ۸۰۰ هزارتومانی جهت ثبت نام در ۴ دوره آموزشی به صورت همزمان فقط  تا پایان۳۰ مرداد۹۸ مهلت دارند. لذا برای کسب اطلاعات بیشتر  و دریافت کد تخفیف میتوانند با شماره تلفن ۴۲۶۲۳-۰۲۱ (داخلی ۴) تماس حاصل نمایند.

 

[av_button label=’ثبت نام دوره های آموزشی آکادمی فراگستر’ link=’page,45835′ link_target=’_blank’ size=’x-large’ position=’center’ label_display=” icon_select=’yes’ icon=” font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ av_uid=’av-u958bh’ custom_class=” admin_preview_bg=”]


اسکرول به بالا