مراحل شرکت درآزمون های ارزیابی

هشدار

کاربر گرامی، خواهشمندیم توضیحات مندرج در صفحه راهنمای شرکت در آزمون های ارزیابی شرکت فراگستر را با صبر، حوصله و دقت فراوان مطالعه نمایید. هرگونه اشتباه در طی فرآیند آزمون، پیامدهایی همچون کنسل شدن آزمون شما عزیزان را به همراه خواهد داشت.

گام اول: ورود به سایت

پیش از هر اقدامی جهت دسترسی به تمامی بخش های سایت آکادمی ابتدا باید وارد سایت شوید. برای اینکار وارد وب سایت academy.faragostar.net شوید و از نوار مشکی رنگ بالای سایت دگمه “ورود به سایت” را بفشارید. 

در صفحه ای که باز میشود با استفاده از ایمیل و پسوردی که در زمان ثبت نام وارد نموده اید، وارد سایت شوید.

گام دوم: ورود به صفحه کلاس ها و آزمون های آکادمی

پس از لاگین به سایت، جهت شرکت در آزمون مورد نظر از منوی بالای سایت گزینه، مطابق تصویر  “ورود به کلاس / آزمون” را انتخاب نمایید.  

در صفحه ای که باز میشود، لیست تمامی کلاس های و آزمون های شما مشخص میباشد. با توجه به عناوین و زمان ها، آزمون مورد نظر را انتخاب نموده و دکمه “ورود به کلاس” را بزنید.  ثبت نام شما در آزمونها، قبلا توسط آکادمی فراگستر انجام شده و در این مرحله کافیست در آزمونها شرکت نمایید.

گام سوم: مطالعه شرایط و شرکت در آزمون

در این مرحله، پس از انتخاب و ورود به آزمون، مطابق تصویر روی آزمون موجود در زیرمنوی “آزمون کلاس” کلیک نمایید.

پس از آن صفحه ای باز خواهد شد که شرایط آزمون در آن درج شده است. اکیدا توصیه میگردد پیش از شروع حتما موارد قید شده در این صفحه را با صبر و حوصله و دقت فراوان مطالعه نمایید. زیرا هرگونه اشتباه فراگیر در این بخش منجر به کنسل شدن آزمون خواهد شد. پس از آن روی گزینه “آغاز آزمون” کلیک نمایید.

مدت زمانی که برای آزمون در نظر گرفته شده است،از زمانی که شما دگمه آغاز آزمون را بزنید، محاسبه میشود. 

در انتها چنانچه سوالات آزمون به صورت تستی باشد، پس از اتمام آزمون، میتوانید در لحظه، از نتیجه آزمون خود مطلع شوید.