CAPTCHA
لطفا صبر کنید

شرکت فراگستر با هدف ارتقاء دانش و فرهنگ کارشناسان و مدیران حوزه مدیریت، برنامه ریزی، فناوری اطلاعات و سایر حوزه های مرتبط در سازمانها و شرکتها، مفتخر است آمادگی خود را جهت برگزاری سمینارهایی با محوریت مدیریت فرآیندهای کسبو کار و مشاوره در حوزه نیازمندیهای نرم افزاری سازمان ها و شرکتهای کشور بصورت آنلاین و یا حضوری اعلام نماید

اگر تمایل دارید رویکرد سازمان خود را فرآیند محور کنید و پیش از خرید یک نرم افزار BPMS مناسب، مدیران و کارشناسان سازمان خود را با مفاهیم، روشها و ابزارهای مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPM,BPMN,BPMS) آشنا کنید و از ارزش آفرینی پیاده سازی BPM در سازمان خود به آنها بگویید، پیشنهاد میکنیم بصورت گروهی (سازمانی) در مجموعه وبینارهای دوره ای آشنایی با BPM و BPMS » شرکت کنید.

وبینار چیست؟

شاید تا چندی پیش، فکر کردن به برگزاری سمینارها، همایشها و کلاسهای آنلاین زیاد ضرورتی نداشت. شاید هم ضرورت را حس میکردیم ولی زیرساختها طوری نبود که بتوانیم این  مساله را اجرایی کنیم.اما با بوجود آمدن بسترهای ارتباطی پرسرعت اینرنت و اینترانت، دیگر می توانیم به برگزاری این جلسات آنلاین فکر کنیم و حتی به سادگی آن را اجرا نماییم.

همانطور که می­دانید واژه وبینار (webinar) مخفف عبارت web based seminar  یا سمیناری که مبتنی بر فضای وب هست، سمیناری که به صورت اینترنتی و مجازی برگزار می­شود و نه به صورت حضوری.

در وبینارها مثل فضای واقعی، ما یک مدرس (سخنران) داریم و تعدادی شرکت کننده (فراگیر) که این شرکت کنندگان میتوانند از مکانهای جغرافیایی مختلف پشت کامپیوترهای خود (در منزل و یا محل کار) بنشینند و اطلاعات مدرس را اعم از متن، تصویر، صدا، اسلاید و یا اطلاعات دیگر را دریافت کنند.

البته که این ارتباط، صرفا یک طرفه نیست، و میتواند بصورت دوطرفه هم باشد، یعنی مدرس میتواند اجازه دهد فردی بصورت متنی سوال بپرسد، پشنهاد یا نظر خود را اعلام کند، تصویر و صدایش پخش شود و یا تمرینی حل کند.

مزایای وبینار

از جمله مزایای منحصر بفرد وبینارها می توان به موارد ذیل اشار کرد:

 • حذف رفت و آمدها و محدودیتهای زمانی، مکانی و جغرافیایی برای کاربران و اساتید
 • کاهش هزینه های مربوط به برگزاری یک سمینار حضوری (همین که بخواهید برای برگزاری یک سمینار حضوری، یک جایی را اجاره کنید، یک پذیرایی داشته باشید و اتفاقات مشابه، قاعدتا هزینه قابل توجهی متحمل می شوید، ولی برای وبینار، مبلغ بسیار بسیار کمتری می پردازید)
 • متحمل شدن زحمت کمتر هم برای استاد و هم برای شرکت کنندگان (آموزش گیرندگان) (کافیست فقط یک مقدار با فضای مجازی آشنا باشید)
 • امکان مشاهده همزمان تصویر، صدا و فایل ارائه استاد بصورت آنلاین در زمان برگزاری وبینار
 • امکان مشاهده آفلاین هر یک از وبینارها در زمان دیگر
 • امکان پرسش و پاسخ و تبادل نظر بصورت آنلاین و آنی برای کاربران و استاد
 • در اختیار داشتن امکانات بیشتر (نظیر نامحدود بودن تعداد شرکت کنندگان)
 • و مزایای خیلی زیادی که به نظر ما اینها مهمترین هایش بود.

مزایای وبینارهای ثبت نام شده بصورت گروهی (سازمانی)

در صورتی که از طریق نماینده شرکت یا سازمان خود، بصورت گروهی در وبینارهای دوره ای «آشنایی با BPM و BPMS» ثبت نام کنید علاوه بر بهره بردن از مزایای وبینارها، از مزایای منحصر به فرد زیر نیز برخوردار میشوید:

 • کل شرکت کنندگان در وبینار از یک شرکت یا سازمان هستند و زبان مشترکی با هم دارند، بنابراین پرسش و پاسخهایی که در وبینار مطرح میشود برای تمام شرکت کنندگان قابل فهم است.
 • میتوانید از همین طریق برای فرآیندهای سازمان خود از مدرس وبینار مشاوره های اختصاصی دریافت کنید.
 • میتوانید از تخفیفهای ویژه گروهی برای ثبت نام در وبینار استفاده کنید.

وبینارهای فراگستر چه ملزومات و پیش نیازهایی دارد؟

لینک ورود به وبینار، برای تک تک شرکت کنندگان، یک روز قبل از وبینار پیامک یا ایمیل خواهد شد.

پیش از هر اقدامی، ضروری است تا از طریق این صفحه، تنظیمات سیستم خود را حتما یکبار بررسی کنید و از آمادگی سیستم جهت حضور در وبینار اطمینان حاصل نمایید. 

در صورت هرگونه ابهام و یا سوالی میتوانید با تلفن 42623-021 داخلی 124 یا 111 (واحد آموزش الکترونیکی) تماس حاصل نمایید.