فروش فوق العاده فراگستر ویژه برخی از صنایع
00 روز
00 ساعت
00 دقیقه
00 ثانیه
اتمام تخفیف
فرصت کاملا محدود
شرایط فروش ویژه

تا ۵۰ درصد تخفیف ویژه خرید دوره‌های مجازی و مستندات آموزشی BPMN و BPMS

برای پیشگیری از ویروس کرونا در کشور، آکادمی فراگستر در راستای مسئولیت اجتماعی خود و پایبندی به اهداف سازمانی، اقدام به برگزاری دوره‌های اموزشی مدلسازی (BPMN) و پیاده سازی فرایندهای کسب و کار (BPMS) به صورت آفلاین و مجازی با تخفیف بسیار ویژه کرده است.

تعطیلی و خانه نشینی این روزها تبدیل به یک توفیق اجباری شده است.

پس، بهتر است این روزها و لحظه‌ها را تبدیل به فرصت یادگیری کرد.

حالا که باتوجه به شیوع ویروس کرونا روزها پر شده از ساعت‌های خالی از فعالیت برای رعایت سلامتی خود و اطرافیان، حتی نمی‌توان برنامه‌های عادی زندگی خود را حضوری پیگیری کرد و مجبور هستیم بیشتر در منزل بمانیم ، بهترین فرصت برای یادگیری و کسب مهارت از طریق دوره‌های اموزشی آفلاین و مجازی است، تا در سال جدید با دانش و مهارتی که بدست می‌آید توانایی‌های خود را اثبات و به بازار کار حرفه‌ای‌ها پیوست.

آکادمی فراگستر بعنوان یکی از قطب‌های اصلی آموزش مدیریت فرآیندهای کسب و کار در کشور، با هدف توسعه فرهنگ استفاده از BPM در سازمان‌‌ها و آموزش نیروهای متخصص در این زمینه و تکریم مسئولیت اجتماعی خود در قبال افراد جامعه، دوره‌های آموزش آفلاین و مجازی در زمینه مدلسازی و پیاده سازی فرآیندها را از تاریخ ۲۰ اسفند ۹۸ تا ۳۱ فروردین ۹۹ برگزار می‌کند.

در این بازه زمانی فراگیران می‌توانند از صفر تا صد مدلسازی فرایندها با استاندارد BPMN2.0 و همچنین پیاده سازی فرایندهای کسب و کار (BPMS) را با شرایط و تخفیف‌های استثنایی و ویژه تا ۵۰ درصد تخفیف به صورت مجازی در ۱۲ ساعت در هر زمان و مکانی فرا گیرند و دانش و مهارت لازم را برای ورود به بازار کار یا ارتقاء شغلی و درآمدی برای سال جدید کسب کنند.

همچنین فراگیران در انتهای هر یک از دور‌ه‌های آموزشی، با شرکت در آزمون آنلاین مهارت‌ها و دانش اکتسابی خود را ارزیابی و گواهینامه دوره آموزشی دریافت می‌کنند.

فهرست خدمات آکادمی فراگستر با تخفیف بسیار ویژه

فراگیران و متقاضیان یادگیری مدلسازی وپیاده سازی فرآیندها می‌توانند در این فرصت محدود مستندات و فیلم‌های آموزشی را که شامل لوح فشرده آموزش (BPMS+BPMN) و کتاب‌های چاپی مدلسازی و پیاده سازی فرآیندها است را تا ۵۰% تخفیف خریداری و تهیه کنند.

شایان ذکر است آکادمی فراگستر برای آن دسته از متقاضیانی که تمایل به شرکت در کلاس‌های حضوری مدیریت فرآیندها دارند امکان رزرو رایگان دوره‌های درخواستی و بهره‌مندی از تخفیفات بسیار ویژه را فراهم کرده است.

برای اطمینان از کیفیت محتوای دوره‌های آموزشی BPMNو BPMS، تا ۱۰ روز ، هر روز یک جلسه آموزشی را رایگان در ایمیل دریافت کنید

اسکرول به بالا