فروش فوق العاده فراگستر ویژه برخی از صنایع
00 روز
00 ساعت
00 دقیقه
00 ثانیه
اتمام تخفیف
فرصت کاملا محدود
شرایط فروش ویژه

بوت کمپ نوروزی آکادمی

یادگیری و کسب مهارت در کمپ نوروزی ۹۸ آکادمی فراگستر

ضمن عرض تبریک به مناسب فرارسیدن سال نو، به اطلاع میرساند آکادمی فراگستر بعنوان یکی از قطب های اصلی آموزش مدیریت فرآیندهای کسب و کار در کشور، با هدف توسعه فرهنگ استفاده از BPM در سازمانها و آموزش نیروهای متخصص در این زمینه، اولین بوت کمپ‌ آموزش مجازی در زمینه مدیریت فرآیندها را در ایام نوروز ۹۸ برگزار می‌کند. 

در این کمپ که از ۲۶ اسفندماه ۹۷ آغاز و تا پایان ۱۶ فروردین ۹۸ ادامه دارد دوره‌های آموزش مجازی مدلسازی فرایندها با استاندارد BPMN2.0 و پیاده سازی فرایندهای کسب و کار (BPMS) با شرایط و تخفیفهای استثنایی و بصورت فشرده  به علاقمندان ارائه می‌شود. از این رو شرکت‌کنندگان در انتهای این کمپ قادر خواهند بود علاوه بر کسب دانش و مهارتهای کاربردی، با استفاده از ابزار توسعه مدلسازی فرایندها، اقدام به طراحی، مدلسازی و پیاده سازی فرایندهای سازمان خود کنند.

 در کمپ نوروزی ۹۸ یکی از با ارزش ترین و پرطرفدارترین دوره های آموزشی آکادمی فراگستر با عنوان دوره مجازی مدلسازی فرایندهای کسب و کار به ارزش ۲۵۰ هزار تومان بصورت کاملا رایگان در اختیار علاقمندان قرار خواهد گرفت. نحوه آموزش در این کمپ به­ صورت غیرحضوری و مجازی است و سرفصل‌های آموزشی نیز طوری طراحی شده است که ضمن پیوستگی مطالب، بالاترین میزان تأثیرگذاری وجود داشته باشد.

همچنین برای شرکت کنندگان در این کمپ آموزشی هدایای بسیار ویژه ای در نظر گرفته شده است که علاقمندان برای اطلاع از سرفصلهای آموزشی و هدایای درنظر گرفته شده میتوانند به لینک زیر مراجعه نمایند. 

در ایام نوروز ۹۸ در قالب بسته فشرده مجازی، دوره‌های آموزشی مدلسازی فرایندهای کسب و کار را رایگان بگذرانید.

اسکرول به بالا