ارزش آفرینی آکادمی برای مشتریان فراگستر

[av_textblock size=” font_color=’custom’ color=’#0a0a0a’]

ارزش آفرینی آکادمی
تجربه بیش از ۱۹ ساله فراگستر در‌ استقرار سیستم‌های اتوماسیون اداری در شرکتها و سازمانهای متوسط و بزرگ با بیش از ۴۵۰ هزار کاربر نهایی (End User)، این حقیقت را ثابت کرده است که پیاده‎‌‎سازی وبهره‎‎برداری بهینه از نرم‎افزارهای اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها بعنوان ابزاری که روزمره کارکنان با آن در تعامل میباشند، زمانی امکان پذیراست که تمامی امکانات آن به کاربران بصورت تخصصی وکاربردی آموزش داده شود.

[av_hr class=’invisible’ height=’30’ shadow=’no-shadow’ position=’center’ custom_border=’av-border-thin’ custom_width=’50px’ custom_border_color=” custom_margin_top=’30px’ custom_margin_bottom=’30px’ icon_select=’yes’ custom_icon_color=” icon=’ue808′ font=’entypo-fontello’]

فراگستر در راستای ارائه هرچه بهتر و موثرتر آموزش نرم‎افزارهای خود به مشتریان، بویژه مشتریان اتوماسیون اداری و مدیریت فرایندها (BPMS)، مدتیست اقدام به راه‌اندازی آکادمی فراگستر نموده است که برای پیشبرد اهداف خود در نظر دارد ظرف مدت بسیار کوتاهی تمام آموزش‌های کاربران نهایی نرم‌افزارهای خود را بصورت الکترونیکی و یا حضوری تحت بستر این آکادمی ارائه نماید.

گفتنی است آکادمی فراگستر از سال ۱۳۹۱ با هدف برآورده نمودن نیاز سازمانها به توانمندسازی پرسنل خود در جهت پشتیبانی و بروزآوری اطلاعات و بهبود عملکرد سازمانها و همچنین دانشجویان و فارغ التحصیلان علاقمند به مباحث مدیریتی و فناوری، اقدام به برنامه‎ریزی و ارائه دوره‎ها و سمینارهای آموزشی تخصصی و مدیریتی در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و حوزه‎های فعالیتی شرکت فراگستر نموده است و در این مدت بیش از ۱۰۰۰ فراگیر تاکنون در این آکادمی بصورت آزاد در کلاسها و آزمونهای این آکادمی حضور داشته‎اند.  دوره‎ها و سمینارهای آموزشی آکادمی فراگستر، توسط کارشناسان و مدرسین مجرب و متخصص برگزار می‎گردد.

همینک آکادمی فراگستر بیش از ۱۰ دوره آموزشی در حوزه نرم افزارهای اتوماسیون اداری و مدیریت فرآیندها را بصورت منظم و در قالب کلاسهای الکترونیکی و یا حضوری برنامه‎ریزی و اجرا می‎نماید و این دوره‎ها به مرور در حال افزایش است.

همچنین علاوه بر برگزاری دوره‎های آموزشی، امکان برگزاری آزمونهای ارزیابی (بصورت کاملا آنلاین) و صدور گواهینامه رسمی در دو سطح ۱ (با شرکت و  قبولی در آزمون ارزیابی) و سطح ۲ (با شرکت در دوره آموزشی) برای مشتریان و علاقمندان فراهم نموده است.

از مزایای حضور کاربران مشتری در آکادمی فراگستر به صورت خلاصه می‎توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. امکان حضور در کلاسهای آموزش الکترونیکی بصورت خودآموز و یا آنلاین
  2. حضور در آزمونهای آنلاین بدون محدودیت مکانی
  3. صدور گواهینامه‌ آموزشی در دو سطح ۱ و ۲
  4. دریافت اطلاعات تقویم آموزشی، برنامه‎های آکادمی و دوره‌های تخفیفی آکادمی
  5. دریافت اطلاعات مربوط به سمینارها و وبینارهای آکادمی فراگستر
  6. دسترسی به کتابخانه الکترونیکی و منابع آموزشی شامل فیلمها و راهنماهای نرم افزارها
  7. ….

[/av_textblock]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

میخواهید کاربران سازمان شما از مزایای آکادمی فراگستر بهره مند شوند؟

شما اگر مشتری فراگستر هستید و میخواهید کاربران سازمان شما از مزایای این آکادمی بهره‌مند شوند، میبایست در فاز ابتدایی اجرای پروژه، از طریق نماینده اجرایی خود، نسبت به ثبت نام تمام کاربران سازمانتان اقدام نمایید.

برای این منظور از طریق صفحه ثبت نام ویژه مشتریان فراگستر اقدام نمایید.

[/av_textblock]

[av_button label=’ثبت نام ویژه مشتریان فراگستر ‘ link=’page,33544′ link_target=” size=’large’ position=’left’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’]

اسکرول به بالا