درباره آکادمی

  • آکادمی فراگستر، بستری مجازی است برای یادگیری و یاد دادن!

آکادمی BPM زیر مجموعه شرکت مهندسی پژوهشی فراگستر با هدف فرهنگ سازی و ارتقای دانش و مهارت کارشناسان و مدیران در جهت افزایش سطح عملکرد سازمانها و شرکتها، اقدام به برگزاری دوره های مجازی مدیریت فرآیندهای کسب و کار روی بستر موبایل و اینترنت نموده است.

سازمانها و افراد از طریق سرویس های این آکادمی می توانند مسیرتعالی و رشد مدیریت استراتژیک را برای خود یا سازمانشان طی کنند. در آکادمی BPM سرویس های مختلفی متناسب با نیازهای مخاطبان توسعه یافته است.

آکادمی BPM به سازمانها و افراد علاقمند کمک می کند تا مرحله به مرحله به سمت موفقیت پیش بروند.

مخاطبان آکادمی BPM فراگستر چه کسانی هستند؟

1 سازمانها و یا اشخاصی هستند که تاکنون در مسیر استراتژی و فرآیند محوری، قدمی برنداشته اند و می توانند در آکادمی BPM با مفاهیم اساسی و نمونه های موفق آشنا شده و بدنه سازمان خود را نیز آشنا نمایند. این دسته از افراد میتوانند با شرکت در کلاسهای آموزشی آنلاین و یا آفلاین آکادمی با مفاهیم تئوری و اساسی بیشتر آشنا شوند. فهرست دوره های آموزشی آکادمی را میتوانید اینجا ببینید

2 سازمانها و یا اشخاصی که تجربه کمی در مدیریت استراتژیک و یا فرآیندگرایی دارند، می توانند مسایل و مشکلات خود را با مشاوران و متخصصان در میان گذاشته و از تجربیات دیگران استفاده نمایند. این دسته از افراد میتوانند با عضویت در کانال تلگرام آکادمی BPM از اطلاعات بیشتری در این زمینه بهره مند شوند.

3 اشخاصی که درزمینه مدیریت استراتژیک و فرآیندهای کسب و کار حرفه ای و متخصص هستند و میتوانند بعنوان استاد، تجربیات و دانش خود را به افراد علاقمند انتقال دهند. این افراد میتوانند از طریق این صفحه درخواست خود را بعنوان مدرس آکادمی ارسال کنند و پس از بررسی از ایشان برای تدریس دعوت به عمل آوریم.